Projekty indywidualne

KXR Architekci Rzeszów

Jeżeli chcesz pięknie i wygodnie mieszkać ale nie wiesz jak to osiągnąć nasz doświadczony zespół zajmie się wszystkim za Ciebie.

KXR Architekci Rzeszów – projekty z pasją.

Tworzymy wyjątkowe domy i wnętrza


Nasza praca zaczyna się od wysłuchania potrzeb klienta a kończy zaprojektowaniem idealnej dla niego przestrzeni do mieszkania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i kompleksowo. Dlatego właśnie decydując się na współpracę z nami nie musisz tracić czasu na załatwianie formalności czy szukanie informacji w Internecie. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu skutecznie rozwiązujemy nawet najbardziej skomplikowane problemy projektowe. Dbamy aby finalny projekt był w 100% satysfakcjonujący.

Pomagamy

zaplanować plan pracy krok po kroku, tak aby cały proces projektowania był dla Was bezstresowy.

Doradzamy

najlepsze możliwe rozwiązania, dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości klienta

Nasze ostatnie projekty

Odkryj nasze najnowsze projekty, które łączą kreatywność i profesjonalizm. Zobacz jak rozwiązujemy wyzwania tworząc unikalne przestrzenie, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Więcej inspiracji i przykładów naszej pracy można znaleźć na profilu KXR Architekci Rzeszów na portalu www.homebook.pl.

Nowoczesna kuchnia -projektant wnętrz Rzeszów
Architekt wnętrz Rzeszów - granatowa łazienka
Nowoczesny dom jednorodzinny - architekt Rzeszów
Eleganckie projekty wnętrz w Rzeszowie
Sztukateria w nowoczesnym salonie
Projektowanie wnętrz Rzeszów
Projekt architektoniczny domu jednorodzinnego w Rzeszowie
Co oferujemy?

Usługi

Specjalizujemy się w projektach budynków oraz wnętrz mieszkalnych. Głównie są to domy jednorodzinne (wolnostojące i w zabudowie szeregowej) oraz obiekty wielolokalowe. Od podstaw wykonujemy projekty budowlane jak i projekty wnętrz dla istniejących domów, mieszkań czy apartamentów. Pomagamy Ci skonkretyzować wizję Twojej wymarzonej przestrzeni do życia. Następnie szczegółowo analizujemy i omawiamy z Tobą kolejno wszystkie ograniczenia i możliwości Twojej działki lub mieszkania.

Dla uzyskania najlepszych efektów bazujemy na naszym doświadczeniu, ustaleniach projektowych oraz na obowiązujących warunkach formalnych i prawnych. Na koniec na tej podstawie opracujemy skrojony na miarę projekt domu lub mieszkania. Wspieramy Cię na każdym etapie prac. Wykonujemy projekty architektoniczne oraz projekty wnętrz stacjonarnie w Rzeszowie i okolicy. Ponadto oferujemy możliwość współpracy online w całej Polsce. Jako architekci sprawujemy również nadzór autorski w Rzeszowie i okolicach.

Marzysz o idealnym domu lub mieszkaniu ale nie wiesz jak zacząć?

Wystarczy, że opowiesz lub opiszesz nam czego dokładnie potrzebujesz a my w prosty i przystępny sposób wyjaśnimy w jaki sposób to osiągnąć.

Co na temat KXR Architekci Rzeszów mówią klienci?

Opinie

Najlepszym wyznacznikiem profesjonalizmu są dla nas opinie naszych zadowolonych klientów. Dlatego też zawsze przed rozpoczęciem współpracy namawiamy Was do zapoznania się z komentarzami na nasz temat od osób z Rzeszowa oraz całej Polski które już nam zaufały.

Dzięki temu będziecie mogli jeszcze lepiej nas poznać i zrozumieć w jaki sposób działamy. Ponadto pomoże Wam to w podjęciu świadomej decyzji czy chcielibyście dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu– chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania.

Doskonała
Na podstawie 7 opinii
Kasia Mruczek
2023-11-13
Bardzo dobry kontakt z Biurem, szczegółowa ankieta przed przygotowaniem projektu, wszystko ''w nurcie'' inspiracji. Polecam 🙂
Dariusz Pichalski
2023-02-14
KXR to duet Kasi I Rafała. merytoryczne i indywidualne podejście do klienta. Jestem totalnie zielony, bez wyobraźni przestrzennej, a zostałem przeprowadzony za rączkę. Jeśli szukasz projektanta wnętrz w Rzeszowie to polecam
Konrad Mierzejewski
2023-02-01
Znakomita współpraca, dzięki której z naszych ogólnych pomysłów powstał projekt (i to w kilku wersjach!) dopieszczony w każdym calu zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.
Joanna Pasterczyk
2023-01-30
Dostaliśmy kilka proponowanych wariantów projektu, każdy został szczegółowo przedstawiony (plusy i minusy, funkcjonalność poszczególnych elementów w mieszkaniu), dzięki czemu mogliśmy wybrać najlepszy dla nas. Współpraca na najwyższym poziomie - na pewno będziemy polecać wszystkim znajomym.
Artur P.
2023-01-19
Nie był to nasz pierwszy generalny remont domu ale po raz pierwszy korzystaliśmy z usług projektowania wnętrz. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony ale po czasie stwierdzam, że to była najlepsza decyzja. Nie dość, że zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu i nerwów to efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania.
Cezary Kozik
2023-01-18
Współpraca bardzo dobra. Projekt zgodny z oczekiwaniami. Pełen profesjonalizm. Zdecydowane polecam!

18 600

zaprojektowanych metrów

105

zaprojektowanych pięter

7

lat doświadczenia

100%

zadowolonych klientów