Projekty wnętrz

Indywidualne podejście do projektowania

Architekt wnętrz Rzeszów

W naszej pracowni architekt wnętrz zawsze dopasowuje przestrzeń do potrzeb konkretnego użytkownika. Uważamy, że tak samo jak ma dwóch jednakowych osób tak samo projekty wnętrz nie powinny być bezmyślnie powielane. Dlatego właśnie nie otrzymasz od nas gotowego, szablonowego projektu który pasuje do wszystkich i do nikogo. Przeciwnie, u nas znajdziesz architektów wnętrz którzy zrozumieją Twoje potrzeby i będą w stanie wyciągnąć z nich to co najistotniejsze. Gwarantujemy pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta. Dzięki temu stworzymy przestrzeń idealną dla Ciebie i Twojej rodziny.
Efekt naszej współpracy będzie jedyny w swoim rodzaju, tak samo jak Wy.

Decydując się na współpracę z KXR Architekci Rzeszów nie musisz tracić swojego czasu i energii na samodzielne szukanie rozwiązań. Nasz architekt wnętrz wykona cały wysiłek za Ciebie. Ze względu naszą szeroką wiedzę i wieloletnie doświadczenie w aranżacji wnętrz, przedstawimy Ci tylko sprawdzone propozycje. Następnie wytłumaczymy dokładnie co, dlaczego i w jaki sposób należy wykonać. Dzięki temu nawet podejmowanie trudnych decyzji projektowych nie będzie już dla Ciebie udręką. Wszystko po to aby finalny projekt aranżacji wnętrz stanowił spełnienie Twoich marzeń. Dodatkowo, możemy zaoferować Ci wsparcie architekta wnętrz na każdym etapie prac, od projektu, przez współpracę z dostawcami i wykonawcami aż do realizacji.

Próbki materiałów dla projektu wnętrz - architekt wnętrz Rzeszów
Pracownia projektanta wnętrz - architekt wnętrz Rzeszów

Czym zajmuje się architekt wnętrz?

Architekt wnętrz zajmuje się projektowaniem i aranżacją przestrzeni wewnątrz budynków, tak aby były one funkcjonalne, estetyczne i odpowiednio dostosowane do potrzeb klienta.

Architekt wnętrz Rzeszów

Kiedy potrzebuje architekta wnętrz?

Planowanie projektu wnętrz jest szczegółowym i technicznym zajęciem wymagającym skrupulatności. By uzyskać pożądany efekt należy świadomie dobierać materiały i wyposażenie. Naszym niewątpliwym atutem jest praca na budżecie klienta, przez co na etapie realizacji inwestor nie zostanie zaskoczony kosztami.

Biuro projektowe Rzeszów

Jak długo powstaje projekt?

Dokładny czas projektu zależy od wielu czynników takich jak zakres projektu, metraż, termin możliwej inwentaryzacji czy dostępność materiałów i wyposażenia. Przy przekazaniu oferty zawsze przedstawiamy terminy realizacji projektu. Zachęcamy do kontaktu.

Architekt wnętrz Rzeszów! Skontaktuj się z nami.

Jak wygląda współpraca z architektem wnętrz?

Projektowanie zawsze uwzględnia indywidualne potrzeby klienta, jednak istnieje kilka etapów, które można ogólnie wyodrębnić w procesie projektowym.

Etap 1 – Kontakt

Pierwszy kontakt należy do klienta – czy to formą telefoniczną czy mailową. Po wstępnej rozmowie i analizie potrzeb przejmujemy inicjatywę i przedstawiamy kolejne kroki dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Etap 2 – Spotkanie

Podczas spotkania, które realizujemy zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej klient przedstawia swoje wyobrażenia dotyczące planowanego budynku, które my jako architekci musimy zweryfikować. Przedstawiamy indywidualną ofertę i po akceptacji przechodzimy do kolejnego etapu.

Inwentaryzacja projektu wnętrz - architekt wnętrz Rzeszów

Etap 3 – Inwentaryzacja

Projektowanie wnętrz zawsze poprzedzone inwentaryzacją w budynku. Celem tego etapu jest weryfikacja rzeczywistych wymiarów, które stanowią podstawę dla projektu.

Etap 4 – Koncepcja projektu wnętrz

Koncepcja projektu wnętrz umożliwia urzeczywistnienie założeń inwestorów. Nie narzucamy naszej wizji, a jedynie materializujemy marzenia i potrzeby klientów.

Etap 5 – Dokumentacja projektowa z kosztorysem

Zwieńczeniem prac nad projektem jest przygotowanie szczegółowej dokumentacji wraz z kosztorysem opartym o założenia klienta. Całość umożliwia zrealizowanie planowanego wnętrza.

Mieszkanie w trakcie remontu na podstawie projektu sporządzonego przez architekta wnętrz w Rzeszowie

Etap 6 – Budowa

Sama budowa w głównej mierze zależy od wykonawcy, natomiast my nie zostawiamy klientów samych sobie. Pełnimy nadzory autorskie czy spotkania doradcze, gdzie na bieżąco pilnujemy rozwoju wnętrz.

Architekt wnętrz Rzeszów! Skontaktuj się z nami.