O nas

KXR Architekci

Znalezienie najlepszego rozwiązania wymaga odpowiedniego zespołu.

Nasz zespół z pasją i zaangażowaniem analizuje wymagania i potrzeby inwestorów

Specjalizujemy się w projektach budynków oraz wnętrz mieszkalnych. Głównie są to domy jednorodzinne (wolnostojące i w zabudowie szeregowej) oraz obiekty wielolokalowe. Od podstaw wykonujemy projekty budowlane jak i projekty wnętrz dla istniejących domów, mieszkań czy apartamentów. Pomagamy Ci skonkretyzować wizję Twojej wymarzonej przestrzeni do życia. Następnie szczegółowo analizujemy i omawiamy z Tobą kolejno wszystkie ograniczenia i możliwości Twojej działki lub mieszkania. Wszystko po to aby stworzyć przestrzeń skrojoną na miarę.

Rafał Lichołai

Architekt IARP

Współzałożyciel KXR Architekci, specjalizuje się w projektowaniu domów oraz większych budynków mieszkalnych. Chętnie wykorzystuje przy tym nowoczesne technologie takie jak modelowanie parametryczne. Preferuje kontrastowe połączenie jasnych i ciemnych kolorów. Odpowiada za opracowanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych. Sprawuje również nadzór nad ich realizacją i sprawnym przebieg całego procesu projektowego.

Katarzyna Lichołai

Architekt IARP

Współzałożycielka KXR Architekci, jest ekspertem w projektowaniu wyjątkowych wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych. Zajmuje się również rozwiązywaniem problemów formalnych z którymi zmagamy się podczas projektowania. Elementem charakterystycznym dla jej projektów są stonowana kolorystyka i naturalne materiały. Wykorzystuje delikatne odcienie, takie jak beże, biel, szarości, aby stworzyć spokojną i elegancką atmosferę.

Nie wiesz od czego zacząć projekt? Dobrze trafiłeś!​