Usługi projektowe

Indywidualne podejście do projektowania

Biuro projektowe Rzeszów

Każda przestrzeń, bez względu na jej rozmiar, ma potencjał do tego, by stać się miejscem ciekawym, intrygującym i funkcjonalnym. Osiągnięcie tego celu wymaga zaangażowanego i świadomego inwestora oraz profesjonalnego architekta. Warto zrozumieć, że projektowanie przestrzeni nie ogranicza się jedynie do wielkich projektów budowlanych czy kompleksowych przekształceń. Nawet niewielka przestrzeń, taka jak mieszkanie czy biuro może stać się miejscem wyjątkowym i funkcjonalnym, jeśli zostanie odpowiednio zaprojektowana. W procesie projektowania ważna jest współpraca między inwestorem a architektem. Inwestor musi wyrazić swoje oczekiwania, cele oraz określić, jak ma wyglądać przestrzeń w finalnej wizji. Wspólna praca i wymiana pomysłów są kluczowe, aby osiągnąć satysfakcjonujący rezultat.

Dokumentacja projektowa - biuro projektowe Rzeszów
Komputer z projektem - biuro projektowe Rzeszów

Jakie usługi oferuje nasze biuro projektowe?

Usługi projektowe które świadczymy nie ograniczają się tylko do projektów architektonicznych i projektów wnętrz (oraz ich połączenia). Szczegółowy zakres prac dostosowywany jest do konkretnego tematu oraz do indywidualnych potrzeb.

Projekty indywidualne

Wykonujemy indywidualne projekty architektoniczne „skrojone na miarę”. Sporządzamy analizę potrzeb i możliwości klienta, które przekształcamy w wyjątkowe projekty. Zapewniamy również wsparcie na etapie budowy czy eksploatacji obiektu.

Projekty deweloperskie

Projektujemy inwestycje deweloperskie mieszkaniowe (zespoły domów jednorodzinnych, zabudowa szeregowa, zabudowa wielorodzinna) jak i komercyjne (przestrzenie biurowe i usługowe). Wykonujemy projekty budowlane, przetargowe i wykonawcze. Nasze biuro projektowe z siedzibą w Rzeszowie chętnie podejmie się realizacji ambitnych obiektów.

Projekty przemysłowe

Realizujemy projekty przemysłowe dostosowane do specyficznych wymagań danej gałęzi gospodarki. Przeprowadzamy analizę wymagań danej branży, która stanowi podstawę do prac projektowych. Etap analizy chłonności działki wraz z koncepcją architektoniczną umożliwia weryfikację założeń inwestora w stosunku do konkretnego terenu.

Obsługa inwestycji

Zapewniamy kompleksowy zestaw działań umożliwiających realizację zamierzenia budowlanego. Pośredniczymy pomiędzy inwestorem a urzędami. Przygotowujemy i weryfikujemy wnioski formalno-prawne konieczne do uzyskania pozwolenia na budowę takie jak wniosek o Warunki Zabudowy, zapewnienia i warunki techniczne od gestorów. Pomagamy również ocenić potencjał działek w oparciu o opracowywane analizy chłonności.

Wnętrza prywatne

Dobry projekt wnętrza dostosowany do indywidualnych preferencji jest inwestycją na lata. Przestrzenie, w których przebywamy codziennie wyraźnie wypływa na samopoczucie, zdrowie fizyczne i psychiczne. Wykonujemy projekty opierając się na personalnych preferencjach estetycznych. Nie narzucamy własnych wizji lecz urzeczywistniamy marzenia klientów w konkretnym założonym budżecie.

Wnętrza komercyjne

Atrakcyjne wnętrza zarówno przestrzeni przeznaczonej pod wynajem, jak i wnętrz usługowych podnoszą wartość lokalizacji. Wykonujemy projekty biur, restauracji, salonów wystawowych pozwalające na przyciągnięcie potencjalnych klientów i zapewnienie komfortu użytkowania.

Biuro projektowe Rzeszów! Skontaktuj się z nami.